image
image
image
mrdasan

Hakkımızda

1995 Yılında kurulan, Sektöründe 15. yılını kutlayan Türkiye'nin lider kuruluşlarından...

Medasan olarak bundan 15 yıl önce (1995) 33m2’lik bir atölyede başlattığımız Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Mekanik Tesisat ve Gıda Muhafaza işlerine bugün; yurt içi ve yurt dışında, yüzü aşkın kişiye istihdam sağlayarak, 12.000m2’lik fabrikamızda, ilk günkü heyecanla, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler üreterek devam etmekteyiz.

Hepimiz biliyoruz ki kuruluşlar, içinde yaşadığı toplumun bir parçasıdırlar. Bu bağlamda yegâne hedefimiz bu sorumluluk duygusu içinde daha fazla çalışmak ve daha iyisini yapmaktır. Zira biliyoruz ki, her zaman, daha iyisini yapmak için bir yol vardır. Medasan kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde tüketicisine en üstün teknolojiyi, en yüksek kaliteyi daima en iyi hizmetle sunmayı ilke edinmiştir.

Medesan; bu güne kadar geçen süre içerisinde birçok yeni yatırımı hayata geçirmekte, tüketicisine üstün teknoloji sunmakta, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmekte ve bunların yanı sıra öncü konumunu her zaman korumakta olup; her geçen gün referanslarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Grubumuz şirketlerinden; TEKSOMAR (Teknik Soğutma Market) soğutma grupları, yedek parçaları ve ürünlerinin temini, PROFCOLD (Professional Cooling Systems) soğuk hava depoları, sistemleri üretimi, LCN (Local Control Network) akıllı evler ve Bina Otomasyon sistemleri kurulumu, POMSER (Pompa Servisi) Grundfos Pompa Akdeniz Bölge Servisi konularında faaliyet göstermektedir.